اطلاعیه شماره 1 اتحادیه

با سلام خدمت تمامی اعضای عزیز

مواردی که لازم بود همه اعضا در جریان باشند را اینجا اعلام می‌کنیم چون برخی ها اصلاً کانال تلگرام را چک نمی‌کنند. چون لینک این اطلاعیه برای همه پیامک شده است بنابراین فرض بر این است که همه اعضا موارد مطرح شده رو مطالعه کرده اند. برخی موارد لازم به مطرح شده هستن از جمله:

1. حذف مزایای اتحادیه برای اعضای جدید

با توجه به هزینه بر بودن برخی مزایا از جمله تولید محتوا ویدئویی و… برای اعضای جدید اتحادیه این ویژگی بصورت مجزا و نرخ بالاتر از قبل ارائه خواهد شد.

2. ثبت اتحادیه

ثبت اتحادیه از طریق اداره تعاون شهرستان محلات در حال پیگیری هست و این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد.

3. حذف طراحی رایگان لوگو

برای اعضای جدید با دریافت هزینه طراحی لوگو انجام خواهد شد.

4. آموزش های جدید

تا قبل از سال نو آموزش شرکت در نمایشگاه های گل و گیاه، آموزش نحوه توافق با سوپرمارکت و هایپرمارکت ها جهت فروش گیاه و ضبط محتوای اعضایی که پلن تولید محتوا داشتند انجام می‌گردد.

5. ثبت اطلاعات اعضای اتحادیه در سایت

در این صفحه اطلاعات اعضای اتحادیه ثبت گردیده است. عزیزانی که اطلاعات آنها ناقص یا نیاز به تغییر دارد از طریق گروه تلگرام اطلاع بدهند. برای معرفی اعضا این صفحه معرفی خواهد شد.

6. حذف برخی از اعضا

5 نفر از دوستان پیگیر نیستند. این دوستان در صورتی که نسبت به مشخص شدن وضعیت خود اقدام نکنند از اتحادیه حذف شده و مبلغ آنها مسترد نمی‌گردد.

7. شرکت در نمایشگاه ها

تمامی اعضایی که اقساط خود را کامل پرداخت کرده اند می‌توانند با توجه به آموزشی که بزودی بارگذاری می‌شود در نمایشگاه های گل و گیاه شرکت داشته و تمام تجهیزات و گیاهان را طبق آموزش از اتحادیه دریافت کنند. جزئیات این موضوع اعلام خواهد شد.

8. استند و گل و گیاه

ارسال استند و گل و گیاه از این پس برای اعضای جدید با دریافت هزینه مجزا انجام می‌شود. اعضای جدید با پرداخت مبلغ 4.800.000 صرفاً حق ورود به اتحادیه و دریافت آموزش را پرداخت کرده و برای موارد دیگر باید هزینه بصورت مجزا پرداخت شود.

9. اطلاع رسانی پیامکی

تمام اطلاعیه ها توسط پیامک برای اعضا ارسال شده و در سایت درج می‌شوند. بنابراین حتماً لینک های ارسالی را مطالعه کنید.

تلاش ما این بود که 50 نفر اول اتحادیه دور هم جمع شده و کارهای اتحادیه جدی تر پیش برود. متاسفانه نیاز به فیلترینگ بیشتری برای ورود افراد هست تا صرفاً با پرداخت هزینه هر شخصی نتواند وارد اتحادیه شود. از این پس شخصاً با اعضای جدید مصاحبه خواهم داشت تا افرادی که واجد شرایط لازم نیستند فیلتر شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *