قبل از مطالعه این صفحه حتما از منو، صفحه خدمات اتحادیه را مطالعه کنید

شرایط عضویت در باغ مینیاتوری:

  • داشتن سواد کافی و اطلاع از شبکه های اجتماعی
  • گذراندن آموزش های اولیه و ویدئویی مختص اعضای اتحادیه
  • لزوم فعالیت در شبکه های اجتماعی
  • داشتن شرایط نگهداری استند نور مصنوعی یا داشتن گلخانه خانگی
  • داشتن توانایی صحبت برای حضور در نمایشگاه های شهر خود
  • توانایی توافق با هایپرمارکت ها و سوپرمارکت های شهر خود
  • الزام به رعایت قوانینی که توسط هیئت مدیره تصویب می‌شود
  • شرکت در جلسات آنلاین اتحادیه
  • دارای شخصیت فعال و اجتماعی و پیگیر
  • علاقمند به حوزه گیاهان آپارتمانی و کسب درآمد از آن

مزایای عضویت در اتحادیه

آموزش مادام العمر:

هر دانشی که برای فروش گل و گیاه و افزایش درآمد لازم دارید را بصورت فایل آموزشی دریافت خواهید کرد. بخشی از این آموزش ها ضبط شده و بخشی دیگر ضبط خواهد شد و در اختیار اعضا قرار خواهد گرفت.

سهم از اتحادیه:

به هر عضو از اتحادیه 5 سهم 100 هزار تومانی تعلق خواهد گرفت. از این مبالغ برای ایجاد فرصت های درآمدزایی استفاده شده و در نهایت سود آن در پایان هر سال بین اعضا تقسیم خواهد شد. با ثبت نام اولیه 5 سهم به شما تعلق می‌گیرد.

خرید به قیمت عمده:

به تمامی اعضا یک نام کاربری و پسوورد داده می‌شود و با استفاده از آن می‌توانند از سایت اتحادیه خرید به قیمت عمده داشته باشند. در این حالت نیاز نیست از هر گیاه تعداد مشخصی تهیه شود و برای حتی یک گلدان هم قیمت عمده محاسبه خواهد شد.

شرکت در نمایشگاه های گل و گیاه:

تمام اعضا امکان حضور در نمایشگاه های گل و گیاه را دارند. در این حالت تمامی تجهیزات و گیاهان برای اعضا ارسال شده و در نهایت هزینه گیاهان فروش رفته دریافت می‌شود و گیاهان باقیمانده در صورت اینکه سالم تحویل داده شوند از اعضا تحویل خواهیم گرفت.

تولید اختصاصی:

برخی گیاهان برای اینکه با قیمت پایین تری تحویل اعضا داده شوند تولید شده و اعضای اتحادیه می‌توانند با فروش آنها سود بیشتری دریافت کنند.

استند نور مصنوعی:

برای نگهداری گیاهان نیازی به گلخانه نیست. با یک استند نور مصنوعی امکان نگهداری آنها تا مرحله فروش وجود خواهد داشت. در صورت لزوم استند با دریافت هزینه برای تمامی اعضای اتحادیه آماده و ارسال خواهد شد. ما دو نوع استند برای اعضا در نظر گرفته ایم.

استند 1: با باربری و توسط دیجی کالا به اعضا بصورت خام تحویل داده شده و تجهیزات نور بصورت مجزا برای دوستان ارسال خواهد شد.

استند 2: در برخی شهرها دیجی کالا امکان تحویل ندارد یا هزینه های حمل و نقل آن چند برابر استند است. ما یک استند سه طبقه قابل باز و بسته شدن طراحی کرده ایم که در صورت عدم امکان تحویل استند اول این استند را ارسال کنیم.

ارسال گل و گیاه:

با نام کاربری و رمز داده شده به اعضا می‌توانید از سایتی که معرفی می‌شود گیاهان را به قیمت عمده تهیه کنید. می‌توانیم گیاهان اولیه را با تنوع بالا در تعداد یک عدد برایتان ارسال کنیم تا در ابتدا با توجه به بازخوردی که از مشتریان دریافت می‎کنید گیاهان بعدی را خودتان از سایت اتحادیه تهیه کنید.

تولید محتوا:

در یک سایت بصورت مجزا محتوایی که با صدای خودتان تولید شده است را می‌توانید با پرداخت هزینه پایین دریافت کرده و در شبکه های اجتماعی خود منتشر کنید. این برای اعضایی که به مکان مناسب برای تولید محتوا دسترسی ندارند عالی است. ضمن اینکه تمام محتواها بصورت متنی به شما داده می‌شود که کارشناس گیاهان آپارتمانی متن آن را نوشته و تایید علمی شده است.

فروش در سوپرمارکت:

برای اعضای اتحادیه شرایطی را فراهم میکنیم تا با آموزش ها و قراردادی که برای تحویل گل به سوپرمارکت ها نوشته شده است اقدام به فروش گل در سوپرمارکت های شهر خود کرده و درآمد بیشتری کسب کنند.

سوالات متداول:

خیر. هر فروشنده یک نام و برند شخصی برای خود دارد. هیچ لزومی به نام بردن از مینی باغ نیست.

اعضایی که اقدام به خرید و فروش گل و گیاه نکنند افراد منفعل محسوب شده و پس از اخطارهای اولیه از اتحادیه حذف خواهند شد. دوستانی که عضو اتحادیه هستند ماهانه از تامین کنندگان اتحادیه خرید دارند و از این نظر فعالیت آنها مشخص است.

این اتحادیه در تلاش است افرادی که علاقمند به داشتن کسب و کار در زمینه فروش گل و گیاه هستند را تقویت کرده تا در کنار هم بتوانیم بخش بزرگی از بازار خرده فروشی گیاهان کشور را در اختیار بگیریم. قطعاً افرادی که نه دانش لازم را دارند و نه سرمایه شروع کار، گزینه خوبی برای عضویت در اتحادیه نیستند.

هزینه های شروع کار در اتحادیه به تفکیک عناوین

خدماتمبلغ توضیحات
هزینه عضویت و ورودیه اتحادیه4.800.000 تومان500 هزار تومان سهم اتحادیه، نماینده انحصاری در شهر ثبت نام شده، دریافت تمامی آموزش ها، امکان خرید عمده
هزینه استند1. استند دیجی کالا با هزینه لامپ و پریز تایمر دار: 1.500.000 تومان
2. استند اتحادیه با هزینه لامپ و پریز تایمر دار: 1.900.000 تومان
یکی از دو نوع استند بسته به شهر شما ارسال خواهد شد. هزینه های ارسال استند با شماست. در برخی شهر ها دیجی کالا ارسال ندارد که استند اتحادیه ارسال می‌شود.
ارسال گل و گیاهبا دادن یوزر و پسوورد می‌توانیداز سایت خرید داشته باشید. در حالت پیش فرض از هر گیاه یک عدد ارسال شود حدود 2 تا 3 میلیون هزینه در بر دارد.ارسال با چاپار انجام می‌شود و هزینه ارسال گیاهان و بسته بندی با شماست.
طراحی لوگو500.000 تومان قیمت طراحی برای اعضای اتحادیه با تخفیف در نظر گرفته شده است.
تولید محتوابسته به زمان محتوا از 150 هزار تومان به بالامناسب انتشار در اینستاگرام. بزودی برای استوری هم محتوای آماده ایجاد خواهد شد.

درخواست عضویت در اتحادیه باغ مینیاتوری

هزینه عضویت در اتحادیه بابت دریافت آموزشها و اعضای نمایندگی در هر شهر 4.800.000 تومان است. برای عضویت در اتحادیه مبلغ 1.800.000 تومان ابتدا باید واریز شده و بعد از مصاحبه و تایید نهایی نهایتاً تا 30 روز آینده می‌توانید 3.000.000 را واریز کنید. در صورت عدم تایید، مبلغ عودت داده خواهد شد. لطفاَ مبلغ را به شماره کارت 6037997478175871 به نام فاطمه محمدی پور واریز کنید و به شماره 09352244150 پیامک دهید تا با شما برای مصاحبه تماس گرفته شود.

در شهر تهران 5 عضو، مراکز استان ها 3 عضو و در هر شهرستان 1 عضو امکان ثبت نام دارد.

برای اطلاع از خالی بودن ظرفیت شهر خود اینجا کلیک کنید. 

در صورت نیاز به مشورت به شماره 09352244150 پیامک دهید تا با شما تماس بگیریم.