استند نور مصنوعی

اتحادیه با دریافت هزینه یک استند به همراه گیاهان مناسبِ نگهداری زیر نور مصنوعی، به عنوان وسایل و سرمایه اولیه برای افراد ارسال خواهد کرد. با دریافت این تجهیزات رسماً کار شما به عنوان یک فروشنده گل و گیاه در منزل آغاز خواهد شد. از این نقطه می‌توانید با برند شخصی خود اقدام به فروش نمائید اما پشت تان به اتحادیه گرم است که در تمام مراحل کنارتان خواهد بود.

برای شروع یک فروش آنلاین داشتن گلخانه خانگی عالی است اما همه امکان این را ندارند بتوانند یک گلخانه خانگی بسازند. ضمن اینکه ساخت گلخانه خانگی بخش ساده تری نسبت به مدیریت آن است! برای اینکه بتوانید یک گلخانه بسازید در ابتدا نیاز به صرف هزینه چند ده میلیونی دارید. بعد از آن سرمایش و گرمایش گلخانه هزینه های دیگری را به شما تحمیل خواهد کرد. بعد از گذر از این مراحل باید هر روز مراقبت و سرکشی کنید تا مبادا کنترل گلخانه از حالت نرمال خارج خواهد شد.

اما برای اینکه بتوانید یک گلفروشی خانگی و آنلاین داشته باشید یک استند تمام نیازهای شما را رفع خواهد کرد. ما یک استند با نور مصنوعی را تجهیز کرده و برایتان خواهیم فرستاد. از آنجایی که استند به تنهایی نمی‌تواند شروع کار شما باشد باید آن را با گیاه پر کنید. ما در ارسال اول گیاهان مختلف را برای شما ارسال می‌کنیم تا اولین گام را اصولی و پرقدرت بردارید.

اولین گام بدون ریسک!

با استند نیازی به سیستم گرمایش و سرمایش جدا ندارید. هزینه یک استند به حدی پایین است که با گلخانه قابل قیاس نیست. مدیریت یک استند بسیار راحت است زیرا در داخل منزل هم از دیدن گیاهان لذت می‌برید و هم از آنها درآمد کسب خواهید کرد.