ارسال گیاه به قیمت عمده

مهمترین دغدغه افرادی که مایل هستند از طریق فروش گل و گیاه درآمد کسب کنند تامین گیاه و خرید عمده به قیمت مناسب است. همیشه برای اینکه بتوانید یک گیاه را به قیمت مناسب تهیه کنید معمولاً باید تعداد خرید را بالا برده تا تولید کننده قیمت پایین تری به شما ارائه دهد. مهم ترین مزیت عضویت در اتحادیه رهایی از این مسئله است!

تنوع بالا در خرید

یک سایت حاوی گیاهان آپارتمانی و تا حدودی کاکتوس و ساکولنت در اختیار اعضای اتحادیه قرار می‌گیرد و با نام کاربری و رمز اختصاصی خود می‌توانند در آن به راحتی هر گیاهی را سفارش دهند و در عرض چند روز تحویل بگیرند.

گیاهان به روز

همیشه تهیه گیاهان به روز مستلزم بررسی و جستجوی زیاد در شبکه های مختلف است. در اتحادیه این مشکل وجود ندارد چون به جای شما اتحادیه درصدد جستجوی گیاه جدید است ضمن اینکه اتحادیه در تعداد بالا گیاهان را تهیه نموده و سپس به اعضای خود با تعداد پایین و قیمت معقول ارائه خواهد داد.

خرید حتی یک گیاه!

دیگر لازم نیست برای تهیه گیاهان مختلف و کاهش قیمت تعداد خریدهای خود را بالا ببرید! اعضای اتحادیه به شرطی که مبلغ خرید آنها حداقل به 500 هزار تومان برسد می‌توانند از هر گیاهی که مایل باشند حتی یک عدد سفارش دهند! با این ویژگی می‌توانید با 500 هزار تومان خرید، تنوع بسیار زیادی را برای گلفروشی خود تهیه کنید.

روش دقیق نگهداری

مسئله دیگری که فروشندگان را آزاد می‌دهد توضیح دقیق روش نگهداری گیاهان است. ضمن اینکه برخی گیاهان روش نگهداری متفاوتی دارند و به خاطر سپردن این موضوع شدنی نیست. تمام گیاهانی که توسط اتحادیه برای اعضا ارسال می‌شود یک کیو آر کد دارد که با اسکن آن مشتریان وارد سایت مینی باغ شده و روش نگهداری را خواهند آموخت. چون هیچ فروش و قیمتی در سایت درج نمی‌شود، فروشندگان می‌توانند با خیال راحت گیاهانی که از اتحادیه تهیه کرده اند را بفروشند. این وبسایت از این طریق کمک بزرگی به فروش بهتر اعضا می‌کند.