محصولات اختصاصی اتحادیه

برخی محصولات صرفاً برای فروش توسط اعضای اتحادیه تولید خواهد شد. این محصولات به هیچ عنوان در بازار جهت ارائه عموم در دسترس قرار نخواهد گرفت. همین مسئله باعث حمایت از اعضا و رسیدن آنها به درآمد مناسب می‌شود. قیمت فروش تمامی محصولات اختصاصی توسط اتحادیه تعیین شده و تمامی اعضا موظف هستند به یک قیمت مصوب آنها را به فروش برسانند.

استند مینی باغ

استند مینی باغ که شامل یک استند قابل مونتاژ و ارسال به سراسر کشور توسط پست است یکی از این محصولات اختصاصی است. این استند برای گیاهان سایز کوچک طراحی شده. گیاهانی که توسط اتحادیه در اختیار اعضا قرار میگیرد عمدتاً در این استند قابل نگهداری هستند و با آن می‌توان در محیط های تاریک منزل اقدام به نگهداری گیاهان آپارتمانی نمود.

مینی باکس

مینی باکس محصولی است که با آن می‌توانید روی دیوار، درب اتاق و حتی روی درب یخچال از گیاهان سایز 6 به راحتی نگهداری کنید. این محصول دارای یک منبع آب کوچک برای آبیاری گیاه است که دیگر لازم نباشد نگران آبیاری گیاهان و حتی خشک شدن آنها ناشی از فراموشی آبیاری باشید. گیاهانی که در مینی باکس قرار داده می‌شوند توسط اعضای اتحادیه بصورت فیتیله ای آماده شده و برای شما ارسال خواهند شد.